Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Seimas nepanoro savęs paleisti?

2023-06-06, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas jau per pirmą balsavimą atmetė iniciatyvą rugsėjo 10 dieną rengti pirmalaikius Seimo rinkimus. Už valdančiųjų konservatorių parengtą nutarimo projektą po pateikimo balsavo 66 Seimo nariai, prieš buvo 61 ir aštuoni parlamentarai susilaikė. Pritarti projektui per pateikimo stadiją būtų pakakę paprastos daugumos, priėmimui būtų reikėję 85 balsų. Premjerė Ingrida Šimonytė yra paskelbusi, kad tuo atveju, jei nebus pritarta pirmalaikiams rinkimams, ji liepos viduryje atsistatydins. Tai reikštų ir visos Vyriausybės atsistatydinimą. Ar tai ir įvyks? 

Diskutuoja: dienraščio „Lietuvos rytas" apžvalgininkas Tadas Ignatavičius, Seimo vicepirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Vilniaus miesto tarybos narys Artūras Zuokas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Antroji laidos dalis. Neretas šiandien taip įsisuka į darbus, kad visai neskiria laiko kokybiškam poilsiui ir atsipalaidavimui. Nuolatinis stresas virsta nemiga, išsekimu, perdegimu, sukelia rimtas sveikatos problemas. Kaip kokybiškai ilsėtis, kad neperdegtum? Laidoje dalyvauja Žmogaus studijų centro partneris, psichoterapeutas, psichologas Justinas Burokas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.