Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl nesugebame vieni kitais pasirūpinti?

10.22 Antradienis 13:05
Marijus Gailius

Padangų sandėlio gaisras Alytuje – ne tik ekologinė nelaimė, bet ir netikėtas socialinis indikatorius. Kodėl miesto vadovas Nerijus Cesiulis pagalbą buvo priverstas gūglinti? Kodėl užterštoje teritorijoje likę žmonės net raginami nepriėmė pagalbos?

Ką apie mūsų visuomenę byloja toks testas – nelaimė, kuriai reikia sutelkti kuo daugiau pajėgų, tačiau ji kažkodėl užstringa? Ar gali būti, kad esame taip susirūpinę savo asmenine gerove, kad nebežinome, kaip reaguoti į krizę bendruomenėje? Ir kaip įmanoma tokiame kontekste kurti prezidento Gitano Nausėdos deklaruojamą gerovės valstybę, jeigu sunkiais bendrais klausimais piliečius sukausto socialinis paralyžius?

Diskutuoja Alytaus meras socialdemokratas Nerijus Cesiulis, Seimo narys konservatorius Laurynas Kasčiūnas, psichologijos profesorė Danutė Gailienė, kultūrologas Darius Kuolys, filosofas Viktoras Bachmetjevas.

xx336
 

Komentarai


Naujausi epizodai