Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl mokyklos neišmoko matematikos?

08.05 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos moksleiviai išlaiko visus egzaminus neblogai, išskyrus vieną – matematikos. Šiandien skelbiami brandos egzaminų rezultatai rodo, kad Matematikos valstybinį brandos egzaminą laikė 15241 kandidatas. Egzamino išlaikymo riba – 15 proc. iš 100 arba 9 taškai iš 60 užduoties taškų. Egzaminą išlaikė 67,61 proc. kandidatų (2019 m. – 82,09 proc. kandidatų). Šimto balų įvertinimą gavo 0,96 proc. kandidatų (2019 m. – 1,46 proc.).

Šią savaitę Sodra pradeda mokėti vienkartines 200 eur išmokas pensininkams ir neįgaliesiems. Kaip vertinate šį sprendimą?

Diskutuoja žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas, VU matematikos profesorius Rimas Norvaiša, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Sara Aškinytė, Nacionalinės švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė, VU profesorė, edukologė Vilija Targamadzė, MRU politologas Vytautas Dumbliauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai