Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Lietuva siekia organizuoti olimpinį atrankos turnyrą?

11.15 Penktadienis 13:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šiandien paaiškės šalys, kurios gaus teisę organizuoti olimpinį krepšinio atrankos turnyrą. FIBA oficialiai paskelbs keturias olimpinio atrankos turnyro valstybes–šeimininkes, o lapkričio 25 d. bus traukiami burtai, kurie 24 atrankoje dalyvausiančias valstybes suskirstys į keturias grupes po šešias rinktines. Šią savaitę ministras pirmininkas Saulius Skvernelis išsiuntė laišką FIBA ir išsakė paramą ketinimams Kaune surengti Tokijo olimpinių žaidynių krepšinio atrankos turnyrą.

Kaip rašo LRT.lt, LKF siekia, kad Kaune birželio 23–28 dienomis būtų surengtas atrankos turnyras. Tiesa, mūsų šalies krepšinio vadovybė nekart yra tvirtinusi, kad labiausiai Lietuvai koją kiša didelį turnyro organizavimo kaštai, kurie portalo LRT.lt žiniomis gali siekti apie 3 milijonus eurų.

Šią savaitę nutiko ir daugiau įvykių krepšinio pasaulyje. Vyrų rinktinės treneriu išrinktas Darius Maskoliūnas, o vakar moterų rinktinėje debiutavo 13-metė Justė Jocytė.

Aptarsime ir LKF darbą ieškant trenerio pamainos.

Laidos pabaigoje - laikas futbolui. Vakar Lietuvos futbolo rinktinė rungtynėse su Portugalija greičiausiai pažymėjo paties blogiausio kvalifikacino turnyro pabaigą pralaimėdami rezultatu 0-6.

Pašnekovai: Lrytas.lt žurnalistas Modestas Krukauskas, Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos vadovas Vydas Gedvilas, sporto komentatorius Ervinas Kvitkauskas, Lietuvos moterų krepšinio lygos direktorius Giedrius Gustas15min.lt sporto žurnalistas Marius Bagdonas.

Komentarai


Naujausi epizodai