Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl kilo aistros dėl naktinių taikiklių?

2023-06-30, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas nusprendė balsavime padaryti pertrauką dėl naktinių taikiklių draudimo medžioklėje. Medžiotojai teigia, kad taikikliai padeda suvaldyti kiaulių maro plitimą, jų įteisinimas svarbus krašto gynybos požiūriu. Aplinkosaugininkai mano, kad tai necivilizuotas gyvūnų žudymas. Premjerė Ingrida Šimonytė siūlo drausti ne tik taikiklius, bet ir medžioti su lankais ir kovinių, agresyvių veislių šunimis. Naktinių taikiklių įteisinimas pagerintų sąlygas brakonieriams, sako prezidentas Valdas Adamkus.

Diskutuoja: Seimo narys Linas Jonauskas, Baltijos aplinkos forumo vadovas Žymantas Morkvėnas, Seimo narys Justinas Urbanavičius, Kauno medžiotojų sąjungos pirmininkas Kęstutis Markevičius.

Antroji laidos dalis. Jau mėnuo ukrainiečiai vykdo kontrpuolimą. Po „Wagner“ grupės pasitraukimo atsivėrė galimybių langas. Tačiau greitų rezultatų nereikia tikėtis, sako netoli fronto esantis Martynas Kiseliauskas. Kaip Ukrainai galime padėti kiekvienas? Laidoje dalyvauja – senas vaistinėles ir kitą pagalbą nuolat vežantis į Ukrainą asociacijos „Po mažą žingsnį" viceprezidentas Martynas Kiseliauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai