Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl didinamos miškų kirtimo apimtys?

08.20 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Opoziciniai socialdemokratai kritikuoja valdančiųjų planus didinti miškų kirtimus. Seimo narys Linas Balsys sako, kad valdžia neatlaiko spaudimo iš medienos perdirbėjų ir pramonės ir klusniai vykdo jų nurodymus.

Siekiant pagaminti daugiau biokuro ir nedidinti šilumos kainos gyventojams, Vyriausybė patvirtino didesnę metinę miškų kirtimo normą penkeriems metams, t.y. 2019–2023 metams metinę pagrindinių miško kirtimų norma turėtų sudaryti – 11 850 hektarų valstybinių miškų ploto, t.y. būtų didesnė 6 proc. nei galiojo 2014-2018 metais.

 Laidoje dalyvauja aplinkos ministras Kęstutis Navickas, Seimo narys, socialdemokratas Juozas Olekas, Miškų instituto vadovas Marius Aleinikovas, Seimo Aplinkos komiteto vadovas Kęstutis Mažeika, gamtos fotografas Marius Čepulis, pilietinės asociacijos "Gyvas miškas" koordinatorė Monika Peldavičiūtė.

xx126

Komentarai


Naujausi epizodai