Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko toliau imsis Putinas?

05.09 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Pirmadienį Rusijoje minint vadinamąją Pergalės dieną ir rusų kariuomenei nepavykus užimti Rytų Ukrainos, tikėtina, kad V. Putinas gali paskelbti visuotinę mobilizaciją ar karą Ukrainai, ką iki šiol vadina specialiąja operacija.

Lietuvoje baiminamasi neramumų, apie kuriuos kiek anksčiau yra įspėjusios specialiosios tarnybos. Prasidėjus karui Ukrainoje, Lietuvoje buvo uždrausta viešai naudoti Georgijaus juosteles ir kitus Rusijos agresijos Ukrainoje simbolius.

Diskutuoja: Žinių radijo žurnalistas Tomas Loiba, Lietuvoje gyvenantis rusas Viktoras Voroncovas, istorikas Alvydas Nikžentaitis, atsargos pulkininkas Vaidotas Malinionis, Laisvės TV įkūrėjas Andrius Tapinas, Lietuvos ambasadorius Rusijoje Eitvydas Bajarūnas, kultūros istorikas Darius Kuolys.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai