Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko siekiama naujų įtariamųjų dėl riaušių prie Seimo sulaikymais?

09.09 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Trečiadienio vakarą dėl rugpjūčio 10 dieną prie Seimo vykusių riaušių sulaikytas Antanas Kandrotas. Jis įtariamas neteisėtos informacijos apie pareigūnus rinkimu. Šiandien ryte pareigūnai sulaikė – Andrių Lobovą. Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjo Ramūno Matonio teigimu, abiems vyrams planuojama pareikšti įtarimus dėl riaušių prie Seimo. Kaip riaušių šių asmenų sulaikymai šeimų sąjūdžio mitingo išvakarėse paveiks rytojaus mitingą?

Diskutuoja Lietuvos policijos komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis, Seimo vicepirmininkas Paulius Saudargas, advokatas Petras Ragauskas, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologė prof. Ainė Ramonaitė, VU dėstytojas, visuomenininkas dr. Darius Kuolys.

Antroje laidos dalyje – pokalbis su eurokomisaru Virginijumi Sinkevičiumi apie S. Skvernelio išėjimą į naują frakciją ir piliečių nuotaikas dėl įvedamų ribojimų ir vakcinacijos.

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai