Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko daugiau – pliusų ar minusų turi nuotolinis darbas?

12.03 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Ketvirtadienį Seimui bus pateiktos naujos statuto pataisos, numatančios nuotolinio parlamento darbo įteisinimą.

Pagal projektą, Seimo posėdžiai nuotoliniu būdu būtų organizuojami Seimo valdybos sprendimu, kai šalyje įvedama nepaprastoji padėtis, paskelbiama ekstremalioji situacija ar karantinas ir „gali kilti grėsmė Seimo darbui, nes dėl akivaizdžių objektyvių aplinkybių arba būtinybės riboti užkrečiamųjų ligų plitimą Seimo nariai negali susirinkti į Seimo posėdį Seimo rūmuose“.

Antroje laidos dalyje kalbinsime kandidatę į finansų ministres Gintarę Skaistę. Kokie svarbiausi finansų politikos iššūkiai?

Laidoje diskutuoja Seimo nariai Andrius Vyšniauskas ir Arvydas Nekrošius, Lietuvos profesinės sąjungos konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos vadovas, „Metalistas Group“ valdybos pirmininkas Mantas Gudas, kandidatė į finansų ministrus Gintarė Skaistė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai