Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kirsti nereikia saugoti (kur padėti kablelį)?

08.12 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Pastarąsias savaites daug aistrų kelia miškai. Peticiją gelbėti Punios šilą jau pasirašė daugiau nei 13,5 tūkstančio piliečių, raginančių uždrausti ten bet kokius kirtimus ir medžioklės veiklą. Prezidentas Gitanas Nausėda susitikęs su aplinkos ministru K. Mažeika paragino jį netapti „kirtimų ministru“.

Vyriausybė praėjusią savaitę nusprendė nekeisti pernai patvirtintos miškų kirtimų normos. 2018 metų rugpjūtį vyriausybė nutarė valstybinių miškų miško kirtimų normą 2019-2023 metams padidinti 6 proc. iki 11,85 tūkst. hektarų, o šis sprendimas sukėlė nemenkas diskusijas visuomenėje.

Prezidentas žada pateikti įstatymo projektą, kuriuo būtų dvigubai mažinami kirtimai ūkiniuose miškuose iki 4 ha.

Laidos pašnekovai: aplinkosaugininkas Andrejus GaidamavičiusSeimo narys Simonas GentvilasAplinkos ministerijos miškų grupės vadovas Nerijus KupstaitisBaltijos aplinkos forumo vadovas Žymantas MorkvėnasMiškų instituto vadovas Marius Aleinikovaskaimo turizmo sodybos savininkė Janina ŽilėnienėMiško ir žemės savininkų asociaicijos valdybos pirmininkas Algis Gaižutis

 xx287

Komentarai


Naujausi epizodai