Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek sveria Lietuvos balsas tarptautinės politikos arenoje?

07.20 Antradienis 13:05
Aušra Jurgauskaitė, Jonė Sąlygaitė

Dabartinio NATO vadovo Jenso Stoltenbergo kadencija baigiasi kitąmet. Portalas politico.eu tarp galimų kandidatų jo vietai užimti mini ir kadenciją baigusią Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę. Kiek realus toks scenarijus? 

Kiek, apskritai, Lietuvos balsas girdimas pasaulio politikoje? Ar turime svertų derėtis su kitomis valstybėmis, ištikus krizei, tokiai, kaip migrantų? O gal viena Lietuva nieko negali? Kokie mūsų santykiai su kitomis užsienio valstybėmis, mūsų kaimynėmis?

Diskutuoja: europarlamentarė, buvusi NATO parlamentinės asamblėjos prezidentė Rasa Juknevičienė, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Ramūnas Vilpišauskas, Seimo narys, buvęs prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas Mindaugas Lingė, buvęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, portalo 15min.lt vyriausiasis redaktorius ir naujienų agentūros „BNS“ direktorius Vaidotas Beniušis.

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie tai, ar reikėtų atšaukti Lukiškių aikštės įstatymą. Tai daryti siūlo liberalas Eugenijus Gentvilas. Ar grįžta Lukiškių aikštės klausimas į politinę darbotvarkę? Ar reikia, kad grįžtų?

Diskutuoja liberalas Eugenijus Gentvilas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Agnė Širinskienė ir Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai