Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek gali tekti mokėti už automobilio taršą?

11.18 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Aplinkos ministerija atsisako automobilių registracijos mokesčio ir siūlo palikti tik kasmet mokamą taršos mokestį. Taip pat padidinti jo tarifą. Anksčiau mokestis už naudojimąsi motorinę transporto priemonę siekė nuo 0,28 euro už gramą iki 0,75 euro už gramą. Dabar žemutinė riba pakelta iki 0,56 euro už gramą, o viršutinė – iki 1,5 euro už gramą.

Ministerijos teigimu, kas antras šalies vairuotojas mokės ne daugiau kaip 100 eurų metinio taršos mokesčio. Visa apimtimi jis pradės galioti 2025 metais.

Antroji laidos tema: apie ką su A. Lukašenka kalbasi A. Merkel ir ar migracinė įtampa prie Baltarusijos ir Lenkijos sienos stabilizuojasi?

Diskutuoja aplinkos viceministrė Gintarė Krušnienė, autožurnalistas Vitoldas Milius, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, „Luminor“ banko vyriausiasis ekonomistas Žygimantas Mauricas, Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūros atstovė Lietuvoje Renata Kuleš, politologas Laurynas Jonavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai