Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas vyksta Amerikoje?

01.07 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkai trečiadienį šturmavo Kapitolijaus kompleksą, kur įstatymų leidėjai buvo susirinkę patvirtinti išrinktojo prezidento Džo Baideno pergalės rinkimuose. Per susidūrimus su teisėsaugos pareigūnais žuvo 4 žmonės. „Facebook“ ir „Twitter“ laikinai užblokavo JAV prezidento Donaldo Trumpo paskyras dėl žinučių, kurios, socialinio tinklo teigimu, skatina smurtą.

Kita laidos tema: kaip sekasi Latvijai valdyti pandemiją ir kodėl pasitraukė iš pareigų šalies sveikatos apsaugos ministrė? Pokalbis su Latvijos politiku Romualdu Ražuku.

Diskutuoja Amerikoje gyvenusi lietuvė Skirma Kondratas, Amerikoje gyvenęs lietuvis Arūnas Pemkus, Seimo narys Audronius Ažubalis, viešųjų ryšių ekspertas Mykolas Katkus, Latvijos politikas Romualdas Ražukas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Komentarai


Naujausi epizodai