Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas mūsų laukia, dešiniesiems laimėjus rinkimus?

10.26 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiuo metu opozicijoje esantys konservatoriai laimėjo Seimo rinkimus ir pradėjo derybas dėl centro-dešinės valdančiosios koalicijos su Liberalų sąjūdžiu ir Laisvės partija. Pirminiais duomenimis, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai iškovojo 50 mandatų ir kartu su koalicijos partneriais turės trapią daugumą Seime. Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija iškovojo atitinkamai 13 ir 11 mandatų.

Į Seimą perrinktas 81 kadenciją baigiantis parlamentaras, parlamente dirbs 60 naujokų.

Antra tema: kaip Lietuva toliau valdys COVID-19? 

Laidoje dalyvauja MRU politologas Vytautas Dumbliauskas, VU TSPMI dėstytoja Ainė Ramonaitė, Liberalų sąjūdžio vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Seimo narė iš TS-LKD frakcijos Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Seimo narė iš LVŽS frakcijos Agnė Širinskienė, VU Gyvybės mokslų centro profesorė Aurelija Žvirblienė, prezidento vyriausiais patarėjas Simonas Krėpšta.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai