Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas lemia mirtinas avarijas?

2023-04-17, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien anksti ryte Vilniaus rajone, netoli Maišiagalos, per avariją žuvo penki žmonės, trys iš jų nepilnamečiai.  Savaitgalį Kauno rajone per avariją žuvo trys žmonės. Kodėl pasipylė mirtinos avarijos ir kaip joms užkirsti kelią?

Diskutuoja: Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys, vairavimo instruktorius Artūras Pakėnas, Vairuotojų sąjungos vadovas Vigilijus Sadauskas, Lietuvos transporto saugos administracijos eismo įvykių tyrėjas Laurynas Jovaišas.

Antroji laidos tema. Seime skinasi kelia akcizų įstatymo pataisos, kuriomis siekiama kovoti su oro tarša didinant akcizus degalams, labiausiai dyzelinui. Ar bus padidintas akcizas dyzelinui? Laidoje diskutuoja – Simonas Gentvilas, aplinkos ministras, ir Vidas Šukys, lietuviškų degalinių sąjungos vadovas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai