Paskambinkite į studiją

Kraunasi...

Kas laimės valstiečių ir konservatorių karą?

09.11 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Valstiečiai su konservatoriais taikytis nežada, nepaisant prezidentės kvietimo taikos. Prof. Vytautas Landsbergis sako, kad šis politinis ruduo bus „kruvinas“.

Šiandien parlamentarai planuoja apsispręsti, ar pradėti naują tyrimą dėl įtakos politiniams procesams ir valstybės tarnautojams. Šį tyrimą inicijuoja valdančiųjų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

„Prezidentė nebijo jokių komisijų, neturi ko slėpti, ir jei būtų sudaryta tokia komisija ir užduodami klausimai, ji į juos visus atsakytų, su malonumu, jei tik tokių klausimų būtų“, – antradienį interviu Žinių radijui sakė M. Lingė.

Tuo pačiu patarėjas tvirtino, kad pagrindo naujiems tyrimams nėra, o „tikrieji komisijų tikslai yra politinės priešrinkiminės sumaišties kėlimas, ir naudojimasis prieš politinius konkurentus“. 

Lietuvos rytas apžvalgininkas Tadas Ignatavičius, MRU dėstytojas Virgis Valentinavičius, VDU profesorius Lauras Bielinis, Seimo narys Kęstutis Masiulis, Seimo narė Agnė Širinskienė, Seimo narys Povilas Urbšys.

xx139

Komentarai