Šiandien sukanka lygiai šimtas dienų nuo Donaldo Trumpo inauguracijos. Per 100 dienų jis žadėjo pabaigti karą Ukrainoje ir pasiekti taiką. Šiandien kalbama apie tai, kad to nepavykus, Amerika gali pasitraukti iš proceso. Kas tuomet būtų? Kodėl jo siūlomas taikos planas nepriimtinas? Kokias JAV išėjimas turėtų pasekmes ir ar Europa tam yra šiandien jau pasirengusi?
Diskutuoja: Mykolo Romerio universiteto politologas Alvydas Medalinskas, ambasadorius, Europos politikos analizės centro Vašingtone bendradarbis Eitvydas Bajarūnas.
Antroji laidos dalis. Niekas neabejoja, kad vienas svarbiausių Ukrainos karo pokyčių karyboje – dronų revoliucija. Ar Lietuva pasiruošusi dronų karui? Laidoje – buvęs Prancūzijos specialiųjų pajėgų karys Ramūnas Rauktys.
EPA-ELTA nuotr.
Komentarai
Bendravimo taisyklės