Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas geriau valstybei – S. Skvernelis premjeras ar nebe?

06.20 Ketvirtadienis 13:05
Ridas Jasiulionis

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad dar dvejoja, ar liks premjero pareigose po išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos. „Viduje savo tikrai aš dar turiu pakankamai daug abejonių, dvejonių, yra pamąstymų“, – Žinių radijo laidoje „Pozicija“ šiandien sakė premjeras.

S. Skvernelis sakė, kad jo apsisprendimas priklausys nuo to, kaip baigsis derybos dėl valdančiosios koalicijos atnaujinimo.

Premjeras taip pat neatmetė galimybės siekti Europos komisaro posto.

Laidoje dalyvauja: Mykolo Romerio Universiteto Teisės mokyklos profesorius Vytautas Sinkevičius, Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Vytauto Didžiojo Universiteto Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. Algis Krupavičius, politologas, Vytauto Didžiojo universiteto prof. Lauras Bielinis, LSDDP pirmininkas Gediminas Kirkilas.

xx249

Komentarai


Naujausi epizodai