Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas bus po Rusijos pseudoreferendumų Ukrainoje?

09.28 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Okupantai skelbia, kad didžioji dalis balsavusiųjų pseudoreferendume neva pasisakė už keturių okupuotų Ukrainos regionų – Donecko ir Luhansko rytuose bei Chersono ir Zaporižios pietuose – prisijungimą prie Rusijos. Tikimasi, kad Putinas paskelbs apie šių teritorijų prijungimą prie Rusijos jau šią savaitę ir sustiprins branduolinį šantažą.

Kyjivas negalės derėtis su Rusija po Maskvos organizuotų „referendumų", Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai sakė ukrainiečių prezidentas Volodymyras Zelenskis, pridūręs kad branduoliniai grasinimai tapo nuolatiniu Maskvos propagandiniu naratyvu.

Antroji laidos dalis. Šiandien vyriausybė svarstys valstybės tarnybos reformos projektą. Sustiprins ar susilpnins valstybės tarnybą siūloma reforma? Kokias pasekmes valstybės tarnautojams ji turės?

Laidoje dalyvauja Rytų politikos ekspertas Marius Laurinavičius, signataras ir ambasadorius Vytautas Plečkaitis, istorikas, Vytauto Didžiojo universiteto dekanas prof. Šarūnas Liekis, buvęs Lietuvos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas, LRT bendradarbis Ukrainoje, politologas Alvydas Medalinskas, premjerės patarėjas Vitas Vasiliauskas, Valstybės tarnybos profsąjungų atstovas Mindaugas Skačkauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai