Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas atsitiko Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei?

2024-07-09, Antradienis 13:05
Lukas Oželis

Dar viena vasara Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei be medalių. Olimpinės atrankos finale skaudžiai pralaimėjusi Puerto Riko rinktinei, Lietuvos komanda praleis jau antras olimpines žaidynes iš eilės. Po pralaimėjimo rinktinės treneris Kazys Maksvytis teigė, kad sprendimą dėl savo ateities turi, tačiau jo kol kas neatskleidžia. Vis dėlto, atrodo neišvengiama, kad Lietuvos krepšinio federacijai reikės ieškoti naujo stratego. Kas lėmė pralaimėjimą Puerto Rikui? Ar Lietuvos krepšinis atsilieka nuo pasaulinių tendencijų? Kodėl žūtbūtinėse rungtynėse Lietuvos rinktinė rodo prastą žaidimą? Kas galėtų pakeisti K. Maksvytį?

Apie Lietuvos vyrų krepšinio problemas kalbėsimės su krepšinio komentatoriumi, Basketnews.lt vykdančiuoju direktoriumi Karoliu Tiškevičiumi, Krepsinis.net vyriausiuoju redaktoriumi Edgaru Pulkovskiu ir krepšinio treneriu Tomu Pačėsu.

Antra tema. Kodėl finansiniai sukčiai tampa vis aktyvesni?

Pastaruoju metu žiniasklaida dažnai skelbia apie atvejus, kai finansiniai sukčiai išvilioja dideles pinigų sumas iš Lietuvos gyventojų. Vien per pastarąjį mėnesį galima suskaičiuoti apie dešimt tokių pranešimų. Be to, Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro duomenimis, 2023 m. visos finansų įstaigos bendrai fiksavo daugiau nei 10 tūkst. sukčiavimo atvejų, o tai yra trečdaliu daugiau nei 2022 m. Tad, kas sąlygoja blogėjančias tendencijas? Kokius pagrindinius metodus taiko finansiniai sukčiai ir kaip juos atpažinti?

Tai bandysime išsiaiškinti su laidos pašnekove – Lietuvos Banko Finansinio raštingumo centro vadove Viktorija Dičpinigaitiene.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai