Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kam reikalinga amnestija?

08.08 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Ramūnas Karbauskis pasiūlė paleisti į laisvę 250 visuomenei nepavojingų kalinių.

Nors planuojamas amnestuoti nuteistųjų skaičius praktiškai sutampa su kalinių skaičiumi planuojamame likviduoti sostinės centre esančiame Lukiškių kalėjime, teisingumo ministras tvirtino, jog šie projektai tarpusavyje nėra susiję.

„Valstiečių“ lyderis amnestiją siūlė skelbti valstybės šimtmečio ir popiežiaus Pranciškaus vizito proga. Pasak jo, šis siūlymas turėtų būti svarstomas rugsėjį. Po amnestijos įstatymo priėmimo kaliniai turėtų būti paleidžiami per tris mėnesius.

Laidoje dalyvauja LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Teisingumo ministerijos viceministras Ernestas Jurkonis, VU Teisės fakulteto dėstytojas Gintautas Sakalauskas, Kalinių globos draugijos reabilitacinio centro vadovė Milda Bliumenzonienė, buvęs Seimo pirmininkas ir generalinis prokuroras Artūras Paulauskas ir Teisės instituto kriminologinių tyrimų skyriaus vedėja dr. Rūta Vaičiūnienė.

xx119

Komentarai