Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kam naudingas „valstiečių" skilimas?

09.07 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien politinę Lietuvos padangę sudrebino Seimo "valstiečių" frakcijos skilimas. Ekspremjeras Saulius Skvernelis su būriu kolegų pranešė, kad palieka Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakciją. Naujoji Demokratų frakciją „Vardan Lietuvos" turės 13 narių, o „valstiečių" frakcija pasitraukus 10 narių mažėja nuo 32 iki 22 parlamentarų. Klausiamas, ar naują frakciją subūrę politikai prieš rinkimus kurs naują politinę jėgą, S. Skvernelis teigė, kad šis klausimas dar per ankstyvas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako nejaučiantis nuoskaudų pasitraukus dešimčiai jos narių, tačiau sako besigailintis rinkėjų, kuriuos šie žmonės apgavo. Opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos vadovė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad „valstiečių" frakcijos skilimas jos nestebina – tai dar kartą rodo šios partijos negebėjimą dirbti opozicijoje.

Diskutuoja politikas Povilas Urbšys, dienraščio „Lietuvos rytas“ apžvalgininkas Vytautas Bruveris, Seimo narė Agnė Širinskienė, Seimo narys Lukas Savickas.

Antroje laidos dalyje – apie nėščios policininkės nužudymą artimųjų akivaizdoje Goro provincijoje ir tai, ko laukti iš talibų Afganistane? Pokalbis su prof. Egdūnu Račiumi, VDU dėstytoju.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai