Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip vertinti Paleckio bendražygių vizitą į Maskvą?

08.02 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

„Už šnipinėjimą nuteisto Algirdo Paleckio bendražygiai gali būti pasitelkiami tariamiems referendumams Rusijos okupuotose Ukrainos žemėse stebėti“, – skelbia Valstybės saugumo departamentas (VSD).

Ažiotažas Lietuvoje kilo dėl A. Paleckio asociacijos „Tarptautinio geros kaimynystės forumas" atstovų kelionės į Rusiją. Anot VSD, šie keliautojai Maskvoje buvo išnaudoti vidinei Rusijos auditorijai skirtoje propagandos kampanijoje prieš Lietuvą. Vakar pranešta, kad šie A. Paleckio bendražygių pasisakymai Rusijoje yra nagrinėjami Lietuvos prokurorų, kai Seimo narys Matas Maldeikis į juos kreipėsi. Teisėsauga taip pat nagrinėja ir asociacijos steigimo peripetijas.

Pašnekovai: Mantas Martišius, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dėstytojas, Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili, Klaipėdos universiteto politologė, Petras Ragauskas, advokatas, Arvydas Pocius, Seimo narys. 

Antra laidos tema: Kiek tėvai šiemet išleis už vaikų išleidimą į mokyklas? Pašnekovas – portalo pricer.lt atstovas Petras Čepkauskas

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai