Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip vertinate valdžios planą suvaldyti pandemiją?

12.14 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Griežtinant karantiną, Lietuvoje nuo trečiadienio bus uždaryta dauguma parduotuvių, išskyrus maisto prekių, apribojamas žmonių išvykimas iš namų be svarbios priežasties, tačiau šeimoms bus leidžiama palikti namus pasivaikščioti atvirose vietovėse savivaldybės ribose, nesusitinkant su kitais žmonėmis. 

Tokį sprendimą sekmadienio vakarą priėmė į pirmąjį posėdį susirinkusi Ingridos Šimonytės vadovaujama Vyriausybė.

Taip pat įvedamas draudimas išvykti iš namų, nebent tai susiję su darbu, apsipirkimu parduotuvėje, vykstama į laidotuves, gydymo įstaigą, prižiūrėti savimi pasirūpinti negalinčių asmenų. Vienos šeimos nariams bus galima išvykti pasivaikščioti atviroje vietoje.
Pasak I. Šimonytės, išimtis leisti išvykti pasivaikščioti padaryta siekiant, kad pernelyg nenukentėtų žmonių emocinė būklė. Uždrausta bendrauti ne su savo namų ūkio gyventojais, išskyrus neatidėliotinus atvejus.

Diskutuoja Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, VU profesorius Vytautas Kasiulevičius, Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vadovė Rūta Vainienė, švietimo ekspertė Unė Kaunaitė, psichologas, „Vaikų linijos“ vadovas Robertas Povilaitis, Smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos vadovė Zita Sorokienė ir Aurelijus Veryga, buvęs sveikatos apsaugos ministras.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

 

Komentarai


Naujausi epizodai