Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip valdžia turėtų derėtis su protestuojančiais?

12.04 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis antradienį „Žinių radijui“ pareiškė, kad Seimas neatšauks jokios priimtos pertvarkos, tęsiantis dalies mokytojų streikams.

Streikuojančios profsąjungos lyderis Andrius Navickas pirmadienį pareiškė, kad Vyriausybė galėtų atidėti rugsėjį įvesto etatinio apmokėjimo modelio taikymą, o jam numatytus pinigus skirti mokytojų algoms kelti.

Tuo metu opoziciniai konservatoriai ragina atidėti kitąmet įsigaliosiančius pokyčius dėl neapmokestinamojo pajamų dydžio. Pasak jų, taip kitų metų biudžete atsirastų laisvi 350 mln. eurų ir juos būtų galima skirti švietimo reikmėms.

Laidoje dalyvauja VDU profesorius, politologas Algis Krupavičius, Seimo narys Tomas Tomilinas, VU profesorius, ekonomistas Raimondas Kuodis, TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma, Tėvų forumo vadovas Darius Trečiakauskas ir VU sociologė Rūta Žiliukaitė.

xx41

Komentarai


Naujausi epizodai