Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip toliau gyvensime su pandemija?

01.17 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nuo šiandien trumpinamas izoliacijos laikas iki 7 dienų, tiems, kurie turėjo artimą kontaktą su užsikrėtusiu koronavirusu. Naujoji omikron atmaina greičiau plinta, tačiau inkubacinis periodas jos trumpesnis - 3-5 dienos, sako Sveikatos aspaugs viceministrė A. Bilotienė-Motiejūnienė.

Nedarbingumo lapeliai nuo šiandien bus išduodami Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, ne tik šeimos gydytojų. Nuo šiandien uždaruose renginiuose kur artimesni atstumai, bus reikalaujama dėvėti nebe kaukes, o respitarorius.

Diskutuoja Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo skyriaus patarėja Jurgita Pakalniškienė, muzikos prodiuseris Lauras Lučiūnas, Seimo narys Aurelijus Veryga, Vilniaus universiteto Santaros klinikų direktoriaus pavaduotojas medicinai Valdas Pečeliūnas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto prorektorius Kęstutis Petrikonis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai