Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip švietimas griauna žmonių gyvenimus?

12.12 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys pareiškė, kad dabartinė švietimo sistema Lietuvoje ruošia naujus pašalpų gavėjus ir griauna žmonių gyvenimus. Šioje srityje susikaupusios problemos išaugo iki nacionalinio saugumo klausimų lygio.

Anot valstybės kontrolieriaus, švietimo sistemai pagal BVP Lietuva skiria vidutiniškai daugiau lėšų nei kitos EBPO šalys, bet ugdymo rezultatai negerėja.

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius sako, kad pagal skiriamus pinigus moksleiviams esame Europos Sąjungos dugne, estai ir latviai skiria gerokai daugiau.

Laidoje dalyvauja Valstybės kontrolės Visuomenės gerovės audito departamento vyriausioji patarėja Lina Balėnaitė, žurnalo „Reitingai“ vyr redaktorius Gintaras Sarafinas, prezidento patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Sonata Šulcė, premjero patarėja švietimui Unė Kaunaitė ir Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos pirmininkas Egidijus Milešinas.

Komentarai


Naujausi epizodai