Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip sumažinti visuomenės pandeminį nuovargį?

12.04 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Europos Komisija savo rekomendacijose rašo, kad nuovargis nuo pandemijos ir psichikos sveikatos problemos yra natūralios dabartinės padėties pasekmės. Valstybės narės turėtų vadovautis Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono gairėmis dėl aktyvesnės visuomenės paramos nuovargiui nuo pandemijos įveikti. Taip pat reikėtų didinti psichosocialinę paramą.

Antroji laidos tema: koks prezidento žodis dėl ministrų kandidatūrų?

Laidoje diskutuoja psichika.eu portalo įkūrėjas Edvardas Šidlauskas, Vilniaus miesto Psichikos sveikatos centro vadovas, gydytojas psichiatras Martynas Marcinkevičius, Labdaros ir paramos fondo „Pagalbos namuose" tarnybos vadovė Jūratė Matikovienė, Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas Ignas Rubikas, dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas Tadas Ignatavičius, Seimo narys Raimundas Lopata.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai