Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip stabdyti COVID-19 plitimą tarp moksleivių?

09.28 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Akmenėje dėl koronavoruso protrūkio į nuotolį pervesta visa gimnazija. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, švietimo įstaigose nuo rugsėjo fiksuota per 300 COVID-19 protrūkių, izoliuota daugiau nei 7,2 tūkst. asmenų.

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė, kad bent vienam moksleiviui sulaukus teigiamo rezultato atliekant greituosius COVID-19 savikontrolės testus, likusi klasė privalo testuotis arba izoliuotis įprasta tvarka.

Diskutuoja: Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius, Akmenės savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, Sveikatos apsaugos ministerijos epidemiologė Ginreta Magelinskienė, švietimo, mokslo ir sporto ministrės atstovas spaudai Dainoras Lukas, Airijos lietuvių bendruomenės pirmininkas Artūras Teišerskis.

Antroje laidos dalyje – apie sekmadienį Šveicarijoje įvykusį referendumą dėl tos pačios lyties asmenų santuokos įteisinimo. Pokalbis su Šveicarijoje gyvenančia lietuve Jurgita Domeikaite.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai