Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip saugosime vaikus ir mokytojus nuo koronaviruso?

08.31 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

„Žengiam į naują teritoriją, kuri paženklinta koronaviruso“, – sako šalies vadovas Gitanas Nausėda Rugsėjo 1-osios išvakarėse, dėkodamas mokytojams ir mokyklų darbuotojams.

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius sako, kad dėl koronaviruso grėsmės pakoreguotiems mokslo metams yra pasirengta neblogai ir tai daryta ne paskutinę naktį, o dar karantino metu.

Seimo socialdemokratai ministrą kritikuoja dėl prasto pasiruošimo mokslo metams. Anot jų, mokyklose gali būti chaosas, o kai kurios ministerijos rekomendacijos, kaip dirbti koronaviruso epidemijos metu, yra sunkiai įgyvendinamos.

Diskutuoja LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas, Vokietijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos vadovė Violeta Ališauskienė, Asociacijos „Tėvai švietimui“ pirmininkė Kristina Paulikė, Seinų „Žiburio“ lietuvių mokyklos direktorius Algirdas Vaicekauskas, Milano lietuvių bendruomenės pirmininkė Gintarė Cvirkaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai