Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip pandemija pakeis darbo rinką?

05.29 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiuo metu ekonomistai ir politikai akylai stebi kokias koronaviruso pandemija gali turėti pasekmes darbo rinkai ir kaip po karantino atsigaudinės ekonomika. Valdžia kol kas viliasi, kad didesnio nedarbo šuolio pavyks išvengti, kuris šiuo metu daugiau nei 11 proc. Karantinas paskatino daug įvairių tendencijų susijusių su darbuotojais ir darbu, paskatino elektroninių įmonių plėtrą, nuotolinį darbą, svarstomi pasiūlymai kaip apsaugoti vyresnius nei 60 m. dirbančiuosius.

Paskutinėje „Dienos klausimas“ laidos dalyje su VU prof. Aine Ramonaitė svarstysime, kaip keičiasi visuomenės pilietinė galia.

Laidoje diskutuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Klaipėdos regiono profsąjungų vadovas Raimondas Tamošauskas, LPK viceprezidentas Vidmantas Janulevičius, ISM docentas Modestas Gelbūda, VU TSPMI politologė Ainė Ramonaitė.

Komentarai


Naujausi epizodai