Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip pakeisti elektros kainą biržoje?

08.17 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvoje elektros valandinė didmeninė kaina trečiadienį pasiekė naują rekordą – 4000 eurų už megavatvalandę, arba 4 eurus už kilovatvalandę. Šie šuoliai padidino paros kainos vidurkį Lietuvoje iki maždaug 824 eurų už MWh.

Energetikos ministras Dainius Kreivys paprašė VERT ištirti, ar biržos kainos algoritmas nėra dar viena aukštų elektros kainų Lietuvoje priežastis. 80-90 proc. Lietuvos įmonių yra priklausomos nuo elektros biržos kainos.

Diskutuoja: finansų analitikas Marius Dubnikovas, energetikos ekspertas Dalius Misiūnas, „Elektrum Lietuva“ vadovas Martynas Giga, „Norfa“ vadovas Dainius Dundulis ir energetikos viceministrė Inga Žilienė.

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie sprogimus Kryme. Ko jais siekiama ir kokį poveikį karui jie turi? Komentuos atsargos pulkininkas Gintaras Bagdonas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai