Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip pagalbos verslui pinigais buvo perkami prabangūs automobiliai?

05.28 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Beveik 150 nuo karantino suvaržymų nukentėjusių Lietuvos įmonių gavo valstybės paramą ir įsigijo prabangių automobilių, kurių vertė viršijo 50 ar net 100 tūkst. eurų.

„Kažkam tokia veikla gali pasirodyti verslas, mano akimis, tai yra cinizmo viršūnė“, – pareiškė Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas. Prezidentas Gitanas Nausėda tai vadina šlykščiu elgesiu ir sako, kad reikėtų pagalvoti, kaip įstatymais užkardyti tokius veiksmus.

Diskutuoja Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, portalo delfi.lt žurnalistas Ernestas Naprys, Transparency International Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas, Valstybinės mokesčių inspekcijos Teisės departamento direktorė Rasa Virvilienė, Buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Daiva Čibirienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai