Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip numalšinti kylančią naują pandemijos bangą?

09.22 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis, Irtautė Gutauskaitė

Lietuva vakar įžengė į blogiausią – „juodąją“ – pandemijos spalvinę zoną. Vyriausybė šiandien tariasi dėl karantino įvedimo ir privalomo kaukių dėvėjimo uždarose patalpose. Taip pat – dėl aktyvesnės rizikos grupių ir senjorų vakcinacijos. Antradienį premjerė Ingrida Šimonytė sakė, jog numatoma diskusija apie tai, ką daryti, kad daugiau žmonių skiepytųsi nuo COVID-19 ir „sveikatos sistema atlaikytų šitą neskiepytųjų pandemiją“.

Diskutuoja Seimo narė Jurgita Sejonienė, buvęs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, epidemiologas Paulius Gradeckas.

Antroje laidos dalyje – apie gyventojų pasipiktinimo sulaukusią Juodkrantės jūrų kadetų mokyklos rekonstrukciją. Pokalbis su juodkrantiškiais Pauliumi Dauparu ir Ričardu Grybausku bei Neringos meru Dariumi Jasaičiu.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai