Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip NATO toliau stiprins Baltijos šalių gynybą?

06.29 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

NATO šalių vadovai šiandien turėtų patvirtinti įsipareigojimus į brigadą transformuoti šiuo metu Baltijos šalyse dislokuotus tarptautinius batalionus. Tiesa, vokiečių brigada dėl infrastruktūrinių iššūkių kol kas nebus fiziškai dislokuojama Lietuvoje.

Švedijos ir Suomijos narystė NATO sustiprins Aljansą, įskaitant ir skeptikę Turkiją, sutikusią nebeprieštarauti šiai plėtrai, sako krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Diskutuoja: VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorė Dovilė Jakniūnaitė, politologas Bernaras Ivanovas, DELFI apžvalgininkas Vladimiras Laučius, prezidento vyriausiasis patarėjas nacionaliniam saugumui Kęstutis Budrys, atsargos pulkininkas Vaidotas Malinionis, „Investuok Lietuvoje“ vadovas Elijus Čivilis.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai