Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip mokyklos pasirengusios įtraukiajam ugdymui?

2024-05-23, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nuo šių metų rugsėjo 1-osios startuoja įtraukusis ugdymas. Mokyklos privalės į klases integruoti vaikus su specialiaisiais poreikiais, mokytojams turės padėti pedagogų padėjėjai, šiems vaikams turės būti pritaikytas mokymosi turinys. Tačiau šiandien sklando daug baimių ir abejonių ne tik nepasirengimo, bet ir apskritai tokio ugdymo pasekmių mokyklai ir mokytojams.

Diskutuoja: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Ugdymo departamento direktorė Jolanta Navickaitė, Velžio Panevėžio raj. gimnazijos direktorius Rimas Baltušis, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Karalienės Mortos mokyklos įkūrėja, edukologė dr. Austėja Landsbergienė, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos viceprezidentas Vilmantas Balčikonis.

Antroji laidos dalis. Vilniaus miesto taryba nusprendė likviduoti Vilniaus memorialinių muziejų direkciją, o jai priklausantys rašytojų Vinco Mykolaičio-Putino, Vinco Krėvės-Mickevičiaus ir Venclovų butai pereis viešosios įstaigos „Vilnius UNESCO literatūros miestas" žinion ir ten neliks buvusių muziejų. Piketuojantys kultūrininkai reikalauja valdžios šiuos sprendimus atšaukti. Kas bus daroma su sovietmečio rašytojų muziejais Vilniuje? Laidoje – kultūros istorikas dr. Darius Kuolys ir Vilniaus vicemerė Simona Bieliūnė

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai