Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Lietuvai gali keršyti Kinija?

11.22 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Kinija oficialiai pažemino diplomatinio atstovavimo lygį su Lietuva iki reikalų patikėtinių, sekmadienį pranešė Kinijos užsienio reikalų ministerija. Tokį sprendimą Pekinas priėmė reaguodamas į Taivaniečių atstovybės atidarymą.

Tai reiškia, kad Vilniuje ir Pekine nebedirbs Kinijos ir Lietuvos ambasadoriai, o diplomatinėms atstovybėms vadovaus žemesnio rango diplomatai – reikalų patikėtiniai. Dalis Lietuvos parlamentarų siūlo boikotuoti Lietuvai kitų metų pradžioje Kinijoje vyksiančias žiemos olimpines žaidynes.

Antroji laidos tema: naujos COVID-19 valdymo priemonės įžiebė protestus Europoje. Kas vyksta ir kaip vertinti?

Diskutuoja Europos Parlamento narys Andrius Kubilius, Seimo narys, valstietis Giedrius Surplys, Rytų Europos studijų centro ekspertas Raigirdas Boruta, TV3 korespondentas Briuselyje Augustinas Šulija, Vilniaus universiteto sociologė Rūta Žiliukaitė ir Irmantas Šimkus, dirigentas, gyvenantis Austrijoje.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai