Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Lietuva skiepijasi?

04.01 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Interviu Žinių radijui premjerė Ingrida Šimonytė žadėjo, kad balandžio mėnesį kas savaitę Lietuva gaus po maždaug 100 tūkst. vakcinos nuo koronaviruso dozių. Premjerė atkreipė dėmesį, kad didėja skiepijimo tempas, kuris vakar siekė jau 19 tūkstančių. Problemų kyla skiepijant vyresnius žmones, amžiaus grupėje virš 70 metų, paskiepyti 42 proc.

Antroji laidos tema: kaip uždarytas Velykas pasitinka skirtingos Europos šalys. Kokie ten suvaržymai ir kokios žmonių nuotaikos?

Diskutuoja prezidento vyriausiasis patarėjas Simonas Krėpšta, Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius, premjerės patarėja sveikatos apsaugai Živilė Gudlevičienė, Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas, Švedijoje gyvenantis lietuvis Paulius Drungilas, Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas, Airijos lietuvių bendruomenės pirmininkas Arūnas Teišerskis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai