Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip keisti gąsdinančias vaikų sveikatos tendencijas?

05.16 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Naujausias tarptautinis vaikų sveikatos ir gyvensenos tyrimas rodo, kad vis daugiau mokyklinio amžiaus vaikų Lietuvoje vartoja alkoholinius gėrimus, yra nepakankamai aktyvūs, jaučia per didelį krūvį mokykloje, rašo LRT portalas.

Vienas iš šešių Lietuvos mokinių reguliariai vartoja alkoholinius gėrimus, kas dešimtas kasdien rūko, beveik penktadalis apklaustųjų nurodė, jog yra bandę kanapių, tik vos 18 proc. kasdien užsiima valandos trukmės fizine veikla.

Tik 3 iš 10 pašauktų į kariuomenę jaunuolių tinkami tarnybai, kiek ankščiau skambino pavojaus varpais karo prievolės specialistai.

Laidoje dalyvauja LSMU profesorius prof. Kąstytis Šmigelskas, LSMU dėstytojas Tomas Vaičiūnas, švietimo ir mokslo viceministrė Kornelija Tiesnesytė, Lietuvos sveikuolių sąjungos pirmininkas Simonas Dailidė, LMS jaunimo politikos koordinatorė Greta Zaburaitė.

Komentarai


Naujausi epizodai