Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Jūs vertinate istoriją dėl ministro J. Narkevičiaus namo rekonstrukcijos?

05.15 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas Gitanas Nausėda sako blogai vertinantis naujausią istoriją dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus šeimos namo rekonstrukcijos, o pasitraukti jam primena siūlęs seniai. Nematau jokio skandalo, matau pasektą pasaką, pagal pirminius duomenis, o priemonių turėtų imtis teisėsauga“, – žurnalistams Seime ketvirtadienį sakė Vyriausybės vadovas. 

LRT tyrimų skyrius ketvirtadienį paskelbė apie tai, kad dabartinis susisiekimo ministras J. Narkevičius, prieš dešimtmetį ėjęs aukštas pareigas Vilniaus miesto savivaldybėje, galėjo daryti įtaką statybų bendrovei „Sodžiaus būstas“ laimint darželių bei mokyklų remonto konkursus, o už sėkmę konkursuose 10 proc. nuo laimėtų sumų turėjo būti skiriama politiko namo Trakuose rekonstrukcijai.

Kita šios dienos tema – steigiamojo Seimo šimtmetis. Ar ir prieš 100 metų Seimas buvo toks konfliktiškas?

Laidoje diskutuoja Seimo narys Gediminas Kirkilas, žurnalistė Indrė Makaraitytė, komunikacijos ekspertas Liutauras Ulevičius, Seimo kanceliarijos Parlamentarizmo istorinės atminties skyriaus vyriausioji specialistė dr. Vilma Akmenytė-Ruzgienė.

Komentarai


Naujausi epizodai