Paskambinkite į studiją

Kraunasi...

Kaip Jums pasiūlyti kandidatai į ministrus?

11.25 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Paskirtasis premjeras Saulius Skvernelis paskelbė kandidatų į ministrus sąrašą. Didžioji dauguma jų nepartiniai. Sąrašas, anot premjero, derintas su Prezidentūra. Naujojo ministrų kabineto amžiaus vidurkis yra 44 metai ir tai yra jauniausia Vyriausybė pagal amžių nuo šalies nepriklausomybės atkūrimo. Iš „valstiečių" rinkimuose pristatyto šešėlinio ministrų sąrašo liko tik keturi kandidatai.

 Politologas Vitalis Nekrošis sako, jog ministrams esant nepartiniams ir neturint svorio Seime gali kilti įtampų santykiuose su Seimu.  Remigijus Šimašius Liberalų sąjūdžio pirmininkas Žinių radijui sakė, kad ministrai turėtų  būtų ne tik profesionalai, bet ir lyderiai, nebūtų tampomos marionetės.

Laidoje dalyvauja: Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Liutauras Gudžinskas, kandidatas į ūkio ministrus Mindaugas Sinkevičius, „Lietuvos žinių“ žurnalistė Jurga Tvaskienė, TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis, Vytauto Didžiojo universiteto politologas Bernaras Ivanonas.

Komentarai