Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip išvalyti kelius nuo neblaivių vairuotojų?

08.03 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Net kelios itin skaudžios tragedijos keliuose įvyko praėjusį savaitgalį. Viso savaitgalį keliuose žuvo net 5 žmonės. Per avariją Plungės rajone susidūrus trims transporto priemonėms, dvi moterys žuvo, avariją sukėlusiame automobilyje vyko, įtariama neblaivūs, penki vyriškiai, iš kurių du iš įvykio vietos buvo pasišalinę. Radviliškio rajone sekmadienį susidūrus sunkiasvoriui ir lengvajam automobiliams žuvo du žmonės.

Savaitgaliais vykstantys policijos reidai mums atskleidžia, kad keliuose sulaikoma dešimtimis neblaivių vairuotojų. Kodėl žmonės sėdasi už vairo neblaivūs? Kokios priemonės padėtų su šiuo reiškiniu kovoti? Galbūt verta įvesti bekontaktį girtumo patikrinimą visiems policijos sustabdomiems vairuotojams?

Diskutuoja Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys, toksikologas ir psichoterapeutas Tomas Kajokas, VGTU Automobilių inžinerijos katedros docentas Vidas Žuraulis, Susisiekimo ministerijos Kelių ir oro transporto grupės vyresnysis patarėjas Vidmantas Pumputis.

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie laivybą Nemune su Prezidento patarėju Jaroslavu Neverovičium.

 

Komentarai


Naujausi epizodai