Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip išspręsti čekių rebusą?

2023-05-24, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Finansų ministrė Gintarė Skaistė negalėdama pagrįsti išlaidų čekiais į Kauno miesto biudžetą sugrąžino beveik 14 tūkstančių eurų. Kitas konservatorius, Paulius Lukševičius, pranešė grąžinęs 21 tūkstantį. Konservatorių Priežiūros komitetas sudarė darbo grupę dėl konkrečių politikų galbūt neskaidriai panaudotų lėšų savivaldoje, kuri operatyviai nagrinės pavienius partiečių atvejus kiekvienoje savivaldybės taryboje.

Diskutuoja: Seimo vicepirmininkas Paulius Saudargas, Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė, VMI teisės departamento direktorė Rasa Virvilienė, VU teisės profesorius Vytautas Nekrošius, Seimo narė, socialdemokratė Dovilė Šakalienė.

Antroji laidos tema. Seimo ekonomikos komitetas rengia projektą, kuriuo būtų siūloma padaryti Lietuvoje dalį kelių mokamais. Taip atsirastų pinigų naujų kelių tiesimui ir remontui. Žmonės galėtų rinktis, ar važiuoja mokamu ar nemokamu keliu. Dalis kelių Lietuvoje bus mokami? Komentuoja dr. Virgilijus Sadauskas, Vairuotojų sąjungos prezidentas.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai