Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip darželiai ir mokyklos pasiruošusios darbui pandemijos sąlygomis?

05.06 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Dramatiškai krentant viruso plitimui, Vyriausybės posėdyje šiandien ketinama apsispręsti nuo gegužės 18 dienos leisti veikti darželiams ir ikimokyklinėms grupėms.

„Ieškome sprendimų ir siekiame sudaryti sąlygas, leisiančias kuo greičiau atnaujinti ir pradinukų ugdymą. Svarstome dėl specialiųjų mokyklų bei neįgaliųjų dienos centrų veiklos atnaujinimo“,  sako premjeras Saulius Skvernelis.

Mokyklas kol kas atsidarė šešios šalys  Izraelis, Norvegija, Danija, Švedija, Kinija ir Japonija, jose taikoma griežta temperatūros, asmeninės higienos ir apsaugos priemonių kontrolė, laikomasi socialinės distancijos.

Ar mūsų ugdymo įstaigos jau pasirengusios atidarymui?

Laidoje diskutuoja ŠMSM Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas, asociacijos „Tėvai švietimui" valdybos narė Svetlana Beniušienė, Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos vadovas Egidijus Milešinas, Rokiškio Ąžuoliuko darželio direktorė Romualda Cegelskienė, Seimo narys Gintaras Steponavičius, Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai