Paskambinkite į studiją

Kraunasi...

Ką rodo valdžios reakcija į padidintus mokesčius?

01.11 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas svarstė visuomenę piktinančius pasikeitimus dėl Sodros mokesčių ir ieškojo atsakingų dėl prasto visuomenės informavimo apie pasikeitimus. Nors LŽVS lyderis Ramūnas Karbauskis žadėjo peržiūrėti situaciją dėl padidėjusių Sodros mokesčių, jei visuomenė kreipsis į Seimą, tačiau dabartinė valdžia demonstruoja vieningą požiūrį – Sodros įmokas padidinti reikėjo ir tai daroma vardan didesnių pensijų, geresnės apsaugos ligos ar tėvystės atveju.

Mokesčių mokėtojai ateityje apie visus mokestinius pakeitimus turėtų būti informuojami tiesiogiai - elektroniniais laiškais ar sms žinutėmis. Tą turėtų užtikrinti Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), „Sodra“, Socialinės apsaugos ir darbo bei Finansų ministerijos, sako parlamentarė Rima Baškienė.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys prof. Vytautas Juozapaitis, reaguodamas į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie netikėtai padidėjusius mokesčius kultūros bendruomenės atstovams, gaunantiems pajamas pagal autorines bei licencines sutartis, tokius valdančiųjų veiksmus laiko rinkėjų apgaule.

Vilniaus valdžia šiandien rengiasi didinti parkavimo kainą sostinėje ir plėsti apmokestinamo parkavimo ribas.

dk49

(Pexels nuotr.)

Komentarai