Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką rodo prezidento krytis reitinguose „iš pirmos vietos į pirmąją“?

07.09 Ketvirtadienis 13:05
Marijus Gailius

Praėjusį mėnesį atsiskaitęs metiniu pranešimu parlamente, ketvirtadienį prezidentas Gitanas Nausėda ir medijų atstovams pakartojo savo nuostatas ir požiūrį į aktualijas.

Susitikimas su žurnalistais nepasiėjo be rakštimi prezidento darbotvarkėje tapusio ministro Jaroslavo Narkevičiaus, kurio statusą šalies vadovas komentavo ironiškai: „Neturėjau telegenetinių (telekinetinių – ŽR) galių išskaityti iš kandidato kaktos josartimiausių gyvenimo ir veiklos mėnesių“.

Prezidento vertinimu, momentinė klaida skiriant J. Narkevičių į ministrus tapo permanentine.

Savo populiarumo nuosmukio karantino metu G. Nausėda nesureikšmino: „Reitingas nukrito iš pirmos vietos į pirmąją. Jeigu jie visada kiltų, pramuštų 100 procentų lygį, ir aš tuomet nebesuprasčiau matematikos“.

G. Nausėda į prezidentus buvo inauguruotas 2019 m. liepos 12 d.

Prezidento metus apžvelgia politikos analitikai Algis Krupavičius ir Ainius Lašas, ryšių su visuomene profesionalas Kęstutis Gečas, parlamentarai Agnė Širinskienė (LVŽS), Aušrinė Armonaitė (LP), Dovilė Šakalienė (LSDP), Emanuelis Zingeris (TS-LKD).

Komentarai


Naujausi epizodai

kur-skuba-z-karta-67676-1597390457 Citata