Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką duotų tiesioginio valdymo įvedimas LFF?

09.19 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seime 82 parlamentarai registravo specialų įstatymo projektą dėl laikino tiesioginio valdymo įvedimo Lietuvos futbolo federacijoje. Jame numatyta, kad įstatymo galiojimo laikotarpiu LFF valdymo organų funkcijas perimtų laikinasis administratorius, jį paskirtų Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Taip pat siūloma, kad LFF valdymo organų nariais negalėtų būti už tyčinį nusikaltimą nuteisti asmenys.

Jei Seimas priimti siūlomą įstatymą dėl laikino tiesioginio valdymo įvedimo, nacionalinėms rinktinėms ir Lietuvos futbolo klubams grėstų suspendavimas FIFA ir UEFA organizuojamuose turnyruose, teigia federacija.

Antroji laidos dalis. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad Baltijos šalims ir Lenkijai nuo pirmadienio pradėjus riboti Rusijos turistų keliones, toks sprendimas svarstomas ir dėl Baltarusijos piliečių. Ar reikėtų neįleisti į Lietuvą ir turistų iš Baltarusijos?

Diskutuoja: Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, vlogeris, buvęs premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas,policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, vidaus reikalų viceministras Vitalijus Dmitrijevas, Lietuvoje gyvenantis rusas Viktoras Voroncovas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai