Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką duos nauji ribojimai neturintiems galimybių paso?

09.13 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nuo šiandien didieji prekybos centrai, sporto klubai, kino teatrai ir kitos paslaugų teikimo vietos iš gyventojų privalo reikalauti galiojančio galimybių paso. Galimybių pasą gauti gali asmenys, kurie yra pasiskiepiję, persirgę COVID-19 arba gavę neigiamą koronaviruso testo rezultatą. Gyventojai, neturintys galimybių paso, negalės lankytis grožio salonuose ir kirpyklose, restoranų, kavinių, barų viduje, teatruose, uždarose patalpose vykstančiuose renginiuose. Tačiau prekybos vietos, kurių plotas neviršija 1500 kv. metrų ir kurios turi atskirą įėjimą iš lauko, bus atviros visiems. Galimybių paso nereikės degalinėse, muziejuose ir bibliotekose.

Antroje laidos dalyje – apie vakcinacijos pasų atšaukimą Anglijoje ir Daniją, kuri pirmoji iš ES šalių panaikino visus pandemijos apribojimus. Pokalbis su studente Karolina Lukminaite.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai