Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką duos griežtesni judėjimo ribojimai ir privalomos kaukės?

04.09 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybė vakar uždraudė per Velykas gyventojams vykti į kitus miestus. Ribojimas bus taikomas tris šventines dienas – nuo penktadienio 20 val. iki pirmadienio 20 valandos.

Vien per praėjusią parą policija surašė 187 protokolus už karantino ir izoliacijos taisyklių pažeidimus, nors bauda už pažeidimą siekia 250 eur.

Vyriausybė pat pakeitė rekomendaciją dėvėti apsaugines veido kaukes „ar kitas priemones“ į privalomą nurodymą tai daryti – jis įsigalios nuo penktadienio. Premjero teigimu, šis sugriežtinimas įvedamas siekiant gyventojus įpratinti naudoti apsaugos priemones, už jo nesilaikymą grės baudos.

Laidoje dalyvauja Santaros klinikų gydytojų profesinės sąjungos pirmininkas Valdas Pečeliūnas, VU teisės profesorius, advokatas Vytautas Mizaras, policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris, komunikacijos ekspertas Mykolas Katkus, MRU politologė Rima Urbonaitė.

Komentarai


Naujausi epizodai