Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką duos G. Nausėdos ekonominiai pasiūlymai?

05.18 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas pasiūlė, kad vaikams iš nepasiturinčių ir gausių šeimų, taip pat vaikams su negalia ne vėliau kaip liepos mėnesį būtų išmokėta vienkartinė 200 eurų išmoka, o visiems kitiems vaikams – vienkartinė 120 eurų išmoka.

G. Nausėda taip pat siūlo laikinai sumažinti GPM tarifą nuo 20 iki 15 proc. darbuotojų pajamoms iki trijų vidutinių darbo užmokesčių lygio – 4 tūkst. eurų prieš mokesčius bei ankstinti numatytą NPD padidinimą ir pradėti taikyti 50 eurų didesnį NPD jau šiais metais.

Laidoje diskutuoja BNS verslo naujienų redaktorius Šarūnas Sabaitis, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Valius Ąžuolas, Seimo narys Kęstutis Glaveckas, ekonomistas Raimondas Kuodis, ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė, psichologas Edvardas Šidlauskas ir LSMU Neuromokslų instituto klinikinis psichologas dr. Julius Burkauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai